333rials-for-postpaid-calls

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، «هزینه اشتراک و تعرفه» مکالمه سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل که تا پیش از این ۴۹۹ ریال در دقیقه بود، به ۳۳۳ ریال در دقیقه به هر مقصدی در تمام خطوط اپراتورهای تلفن ثابت و همراه کشور کاهش یافت.

ایرانسل همچنین با کاهش ۵۰ درصدی قیمت آی‌سیم، سیم‌کارت دائمی خود را با قیمت ۶۰هزار تومان عرضه می‌کند که امکان پرداخت اقساطی این مبلغ نیز برای متقاضیان فراهم شده است.

به علاوه، ایرانسل برای مشترکان جدید سیم‌کارت‌های دائمی، تبدیل‌کنندگان سیم‌کارت اعتباری به دائمی و ترابردکنندگان سیم‌کارت دائمی به شبکه ایرانسل، یک ماه مکالمه رایگان درون شبکه و از ماه دوم، روزانه یک ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی بدون محدودیت در تعداد تماس با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۴۴۴۴* در نظر گرفته است.

همچنین مشترکان فوق از ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه ۳۰ روزه و از ماه دوم، تا ۶ ماه، ماهانه از یک گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار ۳۰ روز بهره‌مند می‌شوند.

ایرانسل پیشنهادهای یک ساعت مکالمه داخل شبکه رایگان روزانه، بسته‌های مکالمه ۱۰ برابری، بسته‌های اینترنت #۴۴۴۴* و سایر بسته‌های مکالمه را نیز به تمامی مشترکان دائمی جدید و فعلی ارائه کرده است.
اطلاع از جزئیات پیشنهادهای فوق و سایر طرح‌های تشویقی با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir امکان‌پذیر است.

مزایای سیم‌کارت دائمی ایرانسل (آی‌سیم)

در مراسم معرفی پیشنهادهای محصول جدید ایرانسل (iSIM) و تعرفه‌های جدید اینترنت نسل ۴.۵ ثابت (TD-LTE) که عصر روز شنبه ۱۰ تیرماه ۹۶ با حضور خبرنگاران و مدیران بازاریابی و فروش ایرانسل در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد، ویژگی‌ها و مزایای سیم‌کارت دائمی ایرانسل برای حاضران تشریح شد و نرخ مکالمات یکسان برای تمام خطوط شبکه‌های ارتباطی داخل کشور، دسترسی به گسترده‌ترین و سریع‌ترین شبکه اینترنت همراه، دریافت قبض شفاف، سرویس اطلاع‌رسانی بابت هزینه هر تماس (سرویس اطلاع از هزینه EOCN، EOSMS)، رومینگ گسترده مکالمه و دیتا (نسل چهار) بدون احتیاج به پرداخت سپرده، مدیریت آسان حساب با برنامه کاربردی ایرانسل من، بهره‌گیری از تمامی سرویس‌های متنوع ایرانسل، مرکز تماس اختصاصی ۹۰۰، بالاترین حد اعتبار و امکان افزایش حد اعتبار تا سقف دلخواه، ارزان‌ترین بسته‌های اینترنت همراه، حساب چندکاربره و بسته‌های ترکیبی بوم و بوم پلاس از جمله مهمترین این مزایا عنوان شد.

روش‌های تهیه آی‌سیم

متقاضیان خرید آی‌سیم می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir و یا فروشگاه‌های اینترنتی معتبر و نیز فروشگاه‌ها، مراکز خدمات و مراکز ارتباط با ایرانسل که فهرست آن‌ها به همراه نشانی و ساعت کار، در وب‌سایت ایرانسل به نشانیirancell.ir/servicecenters موجود است، سیم‌کارت دائمی ایرانسل را تهیه کنند.

همچنین تماس با شماره ۶۰۰ از خطوط ایرانسلی و یا ۰۹۳۶۶۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط از دیگر روش‌های تهیه آی‌سیم است. به زودی این امکان در اپلیکیشن «ایرانسل من» نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

خرید سیمکارت دائمی جدید ایرانسل با پرداخت تنها ۶۰ هزار تومان امکان‌پذیر است که این مبلغ را می‌توان به صورت اقساطی (۳۰ هزار تومان پرداخت اولیه و سه قسط ۱۰ هزار تومانی ماهانه) نیز پرداخت کرد.

علاوه بر این، مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل نیز می‌توانند با تبدیل سیم‌کارت خود به دائمی، از مزایای بسته اینترنت ۲۰+۶ گیگابایتی، تعرفه مکالمه ۳۳۳ ریالی و یک ساعت مکالمه رایگان روزانه بهره‌مند شوند.

تبدیل سیم‌کارت اعتباری ایرانسل به دائمی با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره ۷۰ مربع» و یا از طریق اپلیکیشن «ایرانسل من» و با پرداخت تنها ۵۰ هزار تومان امکان‌پذیر است. متقاضیان همچنین می‌توانند مبلغ فوق را به صورت اقساطی (۳۰ هزار تومان پرداخت اولیه و دو قسط ۱۰ هزار تومانی ماهانه) پرداخت کنند.

همچنین ترابرد سیم‌کارت دائمی سایر اپراتورها به ایرانسل نیز از دیگر راه‌‎های بهره‌مندی از مزایای ویژه آی‌سیم است. انجام ترابرد از طریق وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir، تماس با شماره ۶۰۰ و یا مراجعه حضوری به مراکز خدمات و نمایندگی‌های مجاز ایرانسل امکان‌پذیر است.

پشتیبانی

مشترکان آی‌سیم از پشتیبانی ویژه بیش از ۵۰۰ کارشناس تمام وقت در مرکز شبانه‌روزی ارتباط با مشتریان ایرانسل در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته، با امکان بهره‌مندی از سیستم پاسخگویی خودکار برخوردار هستند. همچنین علاوه بر تماس تلفنی، امکان ارتباط از طریق کانال‌های متنوع پاسخگویی، از جمله برنامه کاربردی «ایرانسل من»، شبکه‌های اجتماعی و ایمیل نیز برای مشترکان ایرانسل وجود دارد.

روش‌های پرداخت

ایرانسل علاوه بر ارسال قبض‌های دوره‌ای شفاف الکترونیکی و فیزیکی برای مشترکان دائمی، روش‌های متنوعی را پرداخت قبوض در نظر گرفته است.
از جمله این روش‌ها می‌توان به کد دستوری ستاره ۷ مربع و اپلیکیشن «ایرانسل من»، کدهای دستوری ۷۸۰، ۷۲۴، ۷۱۴، ۷۸۹، ۷۳۳ و… و نیز برنامه‌های کاربردی شرکت‌های همکار شامل آپ، هفت هشتاد و ۷۲۴ و… همچنین پورتال آنلاین پرداخت صورت‌حساب و یا مراجعه به بانک و خودپرداز اشاره کرد.

اعلام آخرین آمار ترابردپذیری

باقر صمدی، مدیرکل توسعه محصول ایرانسل در این مراسم و در حضور نمایندگان رسانه‌ها، گزارشی از آخرین نتایج ترابردپذیری در شبکه ایرانسل ارائه کرد.

به گفته وی، بر اساس آخرین گزارش دریافتی از شرکت پایا، تا پایان روز ۹ تیر ۹۶، تعداد ۱۱۱۳۲۵ درخواست خروج از شبکه همراه اول و ورود به ایرانسل ثبت شده که در این میان تنها ۴۸۴۲۶ درخواست، یعنی ۴۳.۴ درصد درخواست‌ها منجر به ترابرد موفق به ایرانسل شده است.

در مقابل تعداد درخواست‌های ثبت شده برای خروج از ایرانسل و ورود به همراه اول ۸۰۰۹۴ درخواست بوده که از این تعداد، ۶۸۶۴۶ درخواست، یعنی ۸۵.۷ درصد درخواست‌ها به ترابرد موفقیت‌آمیز منتهی شده است.

وی افزود: بر اساس این آمار، نسبت درخواست ورود به خروج در شبکه ایرانسل، به عنوان ارائه‌دهنده گسترده‌ترین و سریع‌ترین اینترنت نسل ۴ و ۴.۵ همراه و ثابت در ایران ۱.۳۸ است.

صمدی در ادامه آمار فوق را بر اساس تعداد درخواست‌های یکتا نیز مورد بررسی قرار داد. بر این اساس تا پایان روز ۹ تیر ۹۶، تعداد ۷۶۸۲۲ درخواست یکتا برای خروج از شبکه همراه اول و ورود به ایرانسل ثبت شده که در این میان تنها ۴۸۰۶۳ درخواست، یعنی ۶۲.۵ درصد درخواست‌ها منجر به ترابرد موفق به ایرانسل شده است.

در مقابل تعداد درخواست‌های یکتای ثبت شده برای خروج از ایرانسل و ورود به همراه اول ۷۶۰۲۵ درخواست بوده که از این تعداد، ۶۸۳۴۶ درخواست، یعنی ۸۹.۸ درصد درخواست‌ها به ترابرد موفقیت‌آمیز منتهی شده است.
بر این اساس، نسبت ورود به خروج برای درخواست‌های یکتا در شبکه ایرانسل، ۱.۰۱ است.

آخرین آمار توسعه شبکه پهن‌باند ایرانسل

در این مراسم همچنین ضمن ارائه آخرین آمار توسعه شبکه، بسته‌های جدید اینترنت نسل ۴.۵ ثابت (TD-LTE) ایرانسل معرفی شد.

بر این اساس، هم اکنون شبکه نسل دوم اینترنت همراه (۲G) با پوشش جمعیتی ۸۵.۹ درصد، در ۳۳۲۰ شهر و دهستان با ۴۹ میلیون مشترک و ۲۰۵۸۲ نقطه دسترسی توسعه یافته است.

همچنین پس از صدور پروانه توسعه شبکه به نسل‌های سوم، چهارم و بالاتر، در شهریور ماه ۹۳، هم اکنون شبکه نسل سوم اینترنت همراه (۳G) با ۲۹.۸ میلیون گوشی، در ۲۲۸۵ شهر و دهستان با ۲۱.۲ میلیون مشترک فعال و ۱۱۰۲۶ نقطه دسترسی و شبکه نسل چهارم اینترنت همراه (۴G/LTE) با ۱۰ میلیون گوشی، در ۹۲۷ شهر و دهستان با ۶ میلیون مشترک فعال و ۹۸۰۰ نقطه دسترسی در دسترس مشترکان ایرانسل است.

ایرانسل همچنین به عنوان نخستین ارائه‌دهنده سرویس اینترنت نسل ۴.۵ همراه (۴.۵G)، این شبکه را در ۴۷۶ شهر و دهستان با ۳۸۰۷ نقطه دسترسی توسعه داده است.

بسته‌های جدید و متنوع TD-LTE با حجم‌ها و زمان‌های اعتبار متنوع، در اختیار مشترکان سرویس اینترنت نسل ۴.۵ ثابت ایرانسل قرار گرفته‌اند. خرید این بسته‌ها از طریق وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/tdlte، اپلیکیشن «ایرانسل من» و نیز کدهای دستوری ممکن است.

همچنین در این مراسم، ایرانسل از مودم جدید TF-I60 رونمایی کرد. این مودم برای نخستین بار در ایران قابلیت پشتیبانی از دو تکنولوژی LTE و TD-LTE را دارد و با قابلیت تجمیع فرکانس و فناوری CAT6، از سرعت ۳۰۰ مگابیت برثانیه پشتیبانی می‌کند.