امروز یکی از پرکاربردترین ربات ها را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید ایمیل های خود را از طریق تلگرام دریافت کنید. همراه ما باشید.

نام این ربات GmailBot است. امنیت این ربات از دو جنبه بررسی می شود: امنیت کلی تلگرام و امنیت خود ربات. در ابتدا، باید آن را با گوگل هماهنگ کنید تا گوگل اجازه‌ی استفاده‌ی این ربات از اکانت شما را صادر کند. این مجوز، همان مجوزی است که به اپلیکیشن‌های مدیرت ایمیل می‌دهید. بنابراین می‌توان گفت دسترسی این ربات با اپلیکیشن‌های مدیریت ایمیل در یک سطح بوده و حداقل در این زمینه نگرانی خاصی وجود ندارد.

telgram

ربات Gmailbot را باز کنید و startرا بزنید، حال باید این ربات را با جیمیل کانکت کنید.بر روی Authorize me کلیک کنیدو سپس allow را بزنید تا دسترسی تلگرام به جیمیل شما داده شود.سپس به طور خودکار به تلگرام باز می گردید و پیغامی مبنی بر اینکه اتصال موفقیت آمیز بوده است برای شما می آید.اگر هم گوشی خود را با ایمیلی از قبل set نکرده بودید باید ایمیل و پسورد را وارد کنید تا اتصال بیت جیمیل و تلگرام برقرار شود.

از این پس هر ایمیل جدیدی که برای شما بی آید در قسمت تلگرام و در داخل این ربات می تونید ببینید.

عملیات ارسال ایمیل ، جواب دادن به ایمل ها و اتچ کردن فایل را هم از طریق این ربات به سادگی می توان انجام داد و تا سقف ۱۵ مگابایت فایل اتچ کرد.

این نکته را در نظر بگیرید که این ربات تنها قادر است به یک اکانت ایمیل متصل شود، اگر دومی رافعال کنید اولی از کار می افتد.