محصولات اخیر غول های فناوری مانند سامسونگ و اپل با مشکلات بارزی عرضه شده اند که از محبوبیت آنها در میان طرفدارانش کاسته است.

در روزهای اخیر و پس از جنجال های بسیاری که به دنبال خم شدن آیفون ۶ پلاس به وجود آمد، وقتی مقامات کمپانی اپل به آرام کردن جو متشنج علیه محصول جدیدشان پرداختند کمپانی های رقیب از جمله سامسونگ به تمسخر نقص محصول جدید رقیب خود پرداختند.

برای مثال، آیفون ۶ پلاس در کاریکاتور طعنه آمیزی سر تعظیم در برابر گلکسی نوت ۳ سامسونگ فرود آورد.  آیفون ۶ پلاس در ناحیه ای که به دکمه های تنظیم صدا مجهز است، دارای مقاومت کمتری بوده و خم می شود.

اما اکنون محصول جدید سامسونگ که با عنوان گلکسی نوت ۴ وارد بازار شده نیز با مشکل مواجه شده تا دیگر این کمپانی درصدد تمسخر و طعنه به کمپانی دیگری برنیاید! کاربرانی که این محصول را خریده اند، تصاویر مختلفی را در صفحات اجتماعی قرار داده اند که نشان می دهد یک کارت ویزیت در فضای اتصال صفحه نمایش به بدنه فلزی این تلفن همراه جای می گیرد!

سامسونگ در خبری اعلام کرد که این نقص به هیچ وجه تاثیر منفی بر جنبه های کاربردی یا نرم افزاری گلکسی نوت ۴ نخواهد داشت و این مشکل تنها به یک اشتباه کوچک باز می گردد. اما مقامات سامسونگ که با اعتراضات کاربران مواجه شده بودند در خبری های جداگانه ای اعلام کردند که درصدد رفع این مشکل برخواهند آمد.