شرکت مخابرات ایران در آستانه‌ اخذ مجوز نهایی فناوری آی‌پی‌مدیا از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از معرفی این سرویس در نمایشگاه تله کام خبر داد.

شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: آی‌سیما نخستین ارائه دهنده‌‌ سامانه‌ ارم (آی‌پی‌مدیا) در ایران به همراه گروه مخابرات ایران در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران تلکام شرکت می‌کند.

از جمله خدمات فناوری جدید آی‌پی‌مدیا ، بهره‌مندی از برنامه‌های زنده‌ تلویزیون و رادیو به همراه آرشیو گسترده‌ای از فیلم و سریال، قابلیت ماشین زمان (با دسترسی به برنامه‌های پخش‌شده تا ۱۲ سال قبل)، اپلیکیشن‌های کاربردی و … به شیوه تعاملی است.

اکنون این سامانه در ۷ استان تهران، یزد، اصفهان، قزوین، گلستان، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی به شکل آزمایشی راه‌اندازی شده است و ارائه خدمات آن در سراسر کشور با پایان نصب تجهیزات فنی مورد نیاز، امکان‌پذیر خواهد شد.

در نمایشگاه تله کام امسال شرکت توسعه بهنگام غدیر به‌منظور معرفی پروژه‌ آی‌پی‌مدیا در ایران و جذب همکاری متخصصان و همکاران حوزه‌ ارتباطات و فناوری از ۱۴ تا ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۳ در سالن شماره ۶ نمایشگاه ایران تلکام (در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران) حاضر خواهد بود.

اکنون در آستانه‌ اخذ مجوز نهایی فناوری آی‌پی‌مدیا از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ثبت‌نام این سرویس از طریق سایت www.iseema.ir یا تماس با شماره تلفن  ۱۵۳۵(در شهرستان‌ها به همراه کد ۰۲۱ استان تهران) امکان‌پذیر است.