در سال ۲۰۱۱ اریک اشمیت پیش بینی کرد که گوگل تی وی ها در تابستان امسال، تبدیل به اکثریت تلویزیون های جدیدی به فروش رسیده خواهند شد. هر چند پیش بینی او امسال به واقعیت نپیوست، ولی ۲۰۱۳ می تواند سال شکوفایی و نزدیک شدن هر چه بیشتر گوگل به این هدف باشد.

کمپانی LG امروز گوگل تی وی های جدید خود برای سال ۲۰۱۳ را رونمایی کرد که شامل مدل هایی با پنل های ۴۲، ۴۷، ۵۰، ۵۵ و ۶۰ اینچی است و بنابراین حالا مشتریان ۳ انتخاب جدید علاوه بر اندازه های ۴۷ و ۵۵ اینچ که از قبل موجود بود نیز خواهند داشت.

همانطور که درعکس مشاهده می کنید گوگل تی وی ۲۰۱۳ ال جی، طراحی جدیدی را در قسمت پایه دارد و حاشیه دور پنل نیز سال به سال به سمت صفر میل می کند. بر روی این تلویزیون ها پلتفرم نرم افزاری Google TV 3.0 نصب است و قابلیت هایی مانند دستورات صوتی ساده و پیشنهاد خودکار محتواها، اپلیکیشن ها و بازی های کلود را به کاربر ارائه می کند. قرار است این تلویزیون ها برای اولین بار در CES 2013 به نمایش عمومی در آیند و برای داشتن مشخصات بیشتر و البته قیمت آنها باید تا آن موقع صبر کنیم.

در کنار این مطلب بد نیست از مجیک ریموت ۲۰۱۳ ال جی نیز نام ببریم که چند روز پیش معرفی شد و کاربر با استفاده از آن می تواند انواع مختلف تلویزیون های هوشمند، ست-تاپ باکس های تلویزیونی، و نیز پخش کننده های صوتی و تصویری را کنترل کند.