فرم درخواست تماس

ضمن تشکر از بازدید شما از سایت این شرکت لطفا فرم ذیل را تکمیل فرمایید .کارشناسان شرکت در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

pill steroids

نصب تجهیزات تلفنی دیجیتال در ۳ استان/ ایجاد شبکه مخابراتی مبتنی بر IP

این مطلب در تاریخ ۱۰/ ۰۸ /۹۳ ارسال شده است | 636 بازدید

شرکت مخابرات ایران با نصب تجهیزات تلفنی جدید در 3 استان کشور، حرکت به سمت ارائه خدمات مخابراتی مبتنی بر IP و تغییر آنالوگ به دیجیتال را آغاز کرد.

هم اکنون تجهیزات فعلی شبکه تلفن ثابت در کشور مبتنی بر فناوری TDM و به صورت آنالوگ است که با تامین تجهیزات بر پایه IP، توسعه تلفن ثابت شتاب خواهد گرفت.

براین اساس کاظم ابراهیمی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: برنامه مخابرات توسعه فنی‌ و به روز در شبکه تلفن ثابت است، هر چند که در بخش تلفن همراه نیز روند تکمیل و توسعه شبکه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه نیازمند سرمایه گذاری بیشتر در حوزه تلفن ثابت هستیم افزود: قطعاً در برنامه سال جاری و سال ۹۴ این اقدام انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: تجهیزات فعلی شبکه تلفن ثابت بر پایه TDM است که ما قصد داریم به سمت تامین تجهیزات برپایه IP برویم که این تجهیزات در شبکه تلفن ثابت، می‌‌تواند امکان همگرایی و زمینه سازی ترکیب تمامی فعالیت های تلفن ثابت، همراه و دیتا را داشته باشد.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه این تجهیزات هم اکنون در استان ‌های خراسان رضوی، فارس و آذربایجان شرقی‌ در حال نصب است، گفت: همزمان با نصب این تجهیزات، شبکه انتقال هم تغییر و فناوری های روز مورد استفاده قرار خواهد گرفت .